Професорка кафедри Наталія Куссуль розповіла про космічні технології та повстання машин

Зустріч з Наталією Куссуль та її колегами з КПІ відбулася у квартирі Богдана Гаврилишина в рамках програми «Євроскоп», яку веде Мережа захисту національних інтересів «АНТС».

Основною темою зустрічі була можливість використання методів супутникового спостереження та моделювання для моніторингу стану довкілля та у сільському господарстві.

Який він, цифровий двійник нашої реальності?

Всі думки професорки нашої кафедри про розвиток і можливості технологій штучного інтелекту і космічних технологій, зокрема про використання методів супутникового спостереження та моделювання для моніторингу стану довкілля й у сільському господарстві, читайте у статті газети «Світ» за посиланням тут.