Відкрито реєстрацію на квіз Math Magic & Data Analysis

Запрошуємо школярів старших класів на квіз Math Magic & Data Analysis, що відбудеться 24 жовтня о 16:00 за адресою вул. акад. Янгеля 7а, ауд. 205.

На вас чекає інтелектуальна командна гра з цікавими питаннями від студентів і викладачів Фізтеху, можливість познайомитися ближче з життям кафедри математичного моделювання та аналізу даних, дізнатися про перспективи спеціальності “113 Прикладна математика” за освітньою програмою “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”, студентські активності та івенти, а також спілкування з фізтехівцями за піцою та напоями!

Заповнюйте цю форму реєстрації, ставте питання, котрі вас цікавлять, і не переймайтеся, якщо у вас немає команди, ми обов’язково її знайдемо!

Наш факультет чекає саме на вас!