Підсумки зимового Буткемпу 2024

Ось і підсумки нашого Зимовго Буткемпу!

Учасниками були молодь з кращих столичних шкіл, таких як Ліцей “Лідер”, Технічний ліцей НТУУ “КПІ”, Український фізико-математичний ліцей, ліцеї №227, 208, Дистанційна школа “Оптіма” і т.д.

Лектори Буткемпу поділилися своїм досвідом в області Штучного інтелекту, Прикладної математики та власним досвідом участі в Хакатонах, олімпіадах, міжнародних конкурсах.

Усі матеріали та презентації були надані учасникам, а лекції записані та викладені в YouTube.

Окремої уваги варте домашнє завдання, що стало цікавим викликом для учнів, які виявили творчий підхід до розвитку ідеї власного проєкту.
Дні буткемпу були дуже насичені, завдяки живому спілкуванню учні змогли обмінятися думками та досвідом з кафедрою, спробувати розробити свої проєкти за допомогою Штучного інтелекту. Лектори, учасники та організатори спільно створили атмосферу, яка сприяла активному і веселому вивченню нових технологій та розвитку інновацій.

Всім вдячні за участь, до зустрічі наступного року!