Результати 1-го туру Black Sea Science 2024

Раді повідомити, що студентка магістратури кафедри ММАД Софія Дрозд разом з науковими керівниками Наталією Куссуль та Ганною Яйлимовою увійшла в ТОП-5 рейтингу 1 етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science 2024“!
У своїй роботі “Automated Detection and Assessment of War-Induced Damage to Agricultural Fields Using Satellite Imagery” Софія розробила автоматизовану технологію пошуку пошкоджених сільськогосподарських земель за безкоштовними супутниковими даними.

Наша команда також пройшла до другого туру конкурсу, в який потрапили лише 25% учасників (21 робота з 84). Це безперечно свідчить про важливість наукової роботи Софії та вагомий внесок нашої команди в сучасну науку та дослідження впливу війни на довколишнє середовище.

Вітаємо Софію Дрозд та її наукових керівників з цим досягненням та бажаємо успіхів у 2-му турі, що відбудеться вже 25-26 березня!