«Олімпіадне програмування»

Гурток спрямований на поглиблення знань і отримання навичок спортивного програмування з метою підготовки до олімпіад. Розглядаємо базові теоретичні та практичні аспекти, необхідні для успішної участі в олімпіадах з програмування будь-якого рівня: від лінійних алгоритмів до основ теорії графів. Розглядаємо питання асимптотичного аналізу і оцінки ефективності програмної реалізації алгоритмів. Розбираємо задачі минулих турнірів, готуємось до наступних.

На гурток запрошуємо школярів, які мають натхнення познайомитися з мовою програмування С++ або заглибитись в олімпіадне програмування.

Реєструйтеся на гурток за посиланням: https://forms.gle/JvF8iwyvh47jRPvS9

Діяльність та успіхи гуртка:

1. Вітаємо переможців відкритої олімпіади з програмування, 20 травня 2023
  2. Участь фізтехівців в третьому, міжнародному етапі ICPC
  3. Команда кафедри ММАД в фіналі міжнародного етапу студентського турніру All-Ukrainian Collegiate Programming Contest
  4. Гурток «Олiмпiадне програмування» продовжує свою роботу
  5. Чергове засідання гуртка «Олімпіадне програмування»
  6. Засідання гуртка «Олімпіадне програмування»
  7. Успішно завершився перший семестр роботи гуртка “Олімпіадне програмування”.

Контакти:

Керівники гуртка: