Вітаємо переможців відкритої олімпіади з програмування

Хочеш перемагати в олімпіадах з програмування? Приходь навчатися на прикладну математику на Кафедра математичного моделювання та аналізу даних.
20 травня 2023 року відбувся фінальний етап відкритої олімпіади з програмування (KPI-Open), і 2 найкращі команди – це студенти спеціальності 113 Прикладна математика з Фізтеху, учасники гуртка “Олімпіадне програмування“, під керівництвом завкафедрою ММАД ННФТІ, проф., д.т.н. Наталії Куссуль.
Золотий призер – команда нашої кафедри IPT_KPI_politech23 у складі студентів 2 курсу.
ІІ місце виборола команда IPT_Fizkek у складі студентів 3 курсу.
Крім того, брали участь ще 2 команди – IPT_DreamyTadpoles (під керівництвом доцента кафедри ММАД Орєхов О.А., у складі студентів 1 курсу) та Команда IPT_CS_Ghosts (під керівництвом проф. Куссуль Н.М., у складі студентів 3 курсу), які розвʼязали по 1 задачі.
Також наш фізтехівець допоміг дружньому факультету ФІОТ посісти 3 місце (був в команді фізтеху KPI_NGGYUTeam).
Всі учасники команд вивчали вибірковий курс «Програмування ефективних алгоритмів» та є учасниками нашого гуртка кафедри ММАД «Олімпіадне програмування».
Нижче повний перелік команд-переможців:

І місце: команда IPT_KPI_politech23 у складі студентів 2 курсу групи ФІ-11:

• Абкерімов Арсен
  • Данилов Костянтин
  • Логвинов Дмитро
  • Плющай Анна

ІІ місце: команда IPT_Fizkek у складі студентів 3 курсу групи ФІ-03:

• Кузменко Анна
  • Потужний Богдан
  • Свірш Влада

ІІІ місце посіла збірна команда з ФІОТ KPI_NGGYUTeam у складі якої був студент з групи ФБ-03 ННФТІ

• Шанідзе Давид

Також в олімпіаді брали участь ще дві команди Фізтеху, які розв’язали щонайменше по 1 задачі, проте не вибороли призові місця. Але, ми впевнені, що у цих команд все ще попереду!

Команда IPT_DreamyTadpoles, тренер доцент кафедри ММАД Орєхов О.А., у складі студентів 1 курсу  гр. ФБ-22:

• Власником Галина
  • Перебинос Роман
  • Швайка Олексій

Команда IPT_CS_Ghosts, тренер професор Куссуль Н.М., у складі студентів 3 курсу  гр. ФБ-04:

• Дмитренко Даніїл
  • Музичка-Скрипка Олександр
  • Осіпчук Антон

Щиро вітаємо переможців та їх тренерів, пишаємося вами та бажаємо нових звершень!