Розпочала роботу літня школа “Data Analysis Summer School”

22 червня 2021 року розпочала роботу літня школа “Data Analysis Summer School“!
Дякуємо Nataliia Kussul за мотиваційне вступне слово, яке запалило та надихнуло наших слухачів до навчання!
Наші ментори Leo Shumilo та Hanna Yailymova розказали про можливості застосування аналізу даних у різних прикладних сферах, зокрема і в супутниковому моніторингу.
Директор Apostera GmbH Viktor Sdobnikov розповів про можливостях використання аналізу даних у задачах навігації
Також піднили важливу тематику – як правильно та ефективно створити свій власний проєкт, щоб він був успішним. Цю тема для учасників школи висвітлив наш ментор Leo Shumilo, та Олена Булигіна (Senior UX Consultant @ Inviqa, London).
Щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас сьогодні та з нетерпінням чекаємо Вас на практичних заняттях!