Успішно завершилась літня науково-профільна школа за напрямом «Аналіз даних»

25 червня 2021 року успішно завершилась Літня науково-профільна школа за напрямом «Аналіз даних», програма якої затверджена наказом №167 від 23.06.2021 НТУУ “КПІ імені Сікорського” у співпраці з Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України (зокрема відділом космічних інформаційних технологій і систем – див. посилання) та міжнародною мережею освітніх центрів Copernicus Academy.
Наші учні встигли ознайомитися із наукою про аналіз даних, про способи пошуку аномалій в даних, дізналися що таке лінійна регресія і, найголовніше, навіщо потрібне машинне навчання і як його застосувати на практиці!
За успішне виконання проєктів наші 14 наших учнів отримали почесні сертифікати (приклад сертифікату наведено нижче)!
Сподіваємось, що всі залишилися задоволеними та отримали велике задоволення від пройденого курсу!
Дивіться відео-записи літньої школи за посиланням.
Відгуки учасників літньої школи