Новини про співпрацю. Конкретні плани

Не можна стояти на одному місці, доки існує космічний простір! 

Після зустрічі із заступником міністра та представниками Мінагрополітики маємо добрі новини — тепер нас дедалі більше, адже ми, кафедра математичного моделювання та аналізу даних, залучені до практичної співпраці із Міністерством, Інститутом землекористування НААН та Інститутом космічних досліджень. Ми вже обговорили конкретні плани щодо розвитку платформи взаємодії з аграріями і цифровізаціі агросектору та готові діяти!

Наше завдання — впровадження елементів машинного навчання та інтелектуальний аналіз супутникових і геопросторових даних. Це чудовий шанс для студентів удосконалити свої знання, тож ми плануємо залучати усіх небайдужих до задач, пов’язаних із розпізнаванням образів, комп‘ютерним зором і створенням цифрових двійників об‘єктів і суб‘єктів агросектору. 

«Вважаю, Україна має всі шанси посісти передові позиції у сфері обробки супутникових даних та впровадження інновацій, зокрема у сфері цифровізації економіки, екології (Green Deal) та сільського господарства, займаючи лідерські позиції в IT сфері та зосереджуючи значний науковий потенціал», — ділиться із нами своїми думками на сторінці у facebook Тарас Дзьоба, заступник міністра з цифровізаціі, і ми не можемо не погодитись. Зробимо це разом!

Долучайтесь.