Про зустріч зі стейкхолдерами нашої освітньої програми

Вчора відбулась зустріч зі стейкхолдерами освітньої програми «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів і комп’ютерного зору» спеціальності 113 «Прикладна математика»

Обговорили питання співпраці роботодавців зі спеціальністю «Прикладна математика», очікування від випускників (must have, optional), переваги та недоліки нашої програми для бакалаврів та для магістрів, а також заслухали рекомендації для покращень цих освітніх програм і пропозиції для поглиблення нашої співпраці.

На зустрічі були присутні представники компаній Apostera GMBH, Samsung Research Ukraine та ISSP.

Наші студенти, студенти Фізико-технічного інституту, ціняться за безсумнівно високий рівень підготовки до роботи – теоретичну та практичну бази. Це є величезними плюсами на старті кар’єри та й в подальшому також. Вірте в себе, в свої ідеї та рухайтесь лише вперед! Роботодавці чекають на вас!