Американський гігант Qualcomm купив стартап Augmented Pixels українця Віталія Гончарука

Американський виробник мікрочіпів Qualcomm купив стартап Augmented Pixels одеського програміста Віталія Гончарука, який є головою експертного комітету з штучного інтелекту при Міністерство цифрової трансформації України.

Augmented Pixels – продуктова компанія, яка виросла із аутсорсингового бізнесу Гончарука. З 2015 року головний офіс стартапу розташований у каліфорнійському Пало Альто, але розробка ведеться в українських офісах у Києві, Львові та інших містах. Основою Augmented Pixels є доповнена реальність – напрямок, за яким наші студенти можуть працювати. За даними джерела Forbes, і Qualcomm планує найближчим часом відкрити R&D-центр в Україні.

Суму угоди сторони не розкривають. У 2021 році Forbes оцінював Augmented Pixels у $20-40 млн. Компанія залучила $7 млн ​​інвестицій.

Віталій Гончарук, засновник стартапу, виступав у минулому році на вебінарі для вступників в магістратуру Кафедра математичного моделювання та аналізу даних.

Відео тут.