Назар Поночевний. Створення бота Hermix, яким користуються блогери

Наш студент, Назар Поночевний, створив справжнього помічника для блогерів, інженерів монтажу, композиторів – інтелектуальний сервіс Harmix, що поєднує музику та відео.

Більше не потрібно витрачати години на пошук треку – в арсеналі бота 5000 мелодій , серед яких за 1,5 хвилини штучний інтелект обирає ту, яка найбільше пасує до відеоряду.

Зі своїм творчим винаходом Назар об’їздив чимало країн і отримав кілька відзнак на міжнародних конкурсах. А ще  став переможцем конкурсу від Ukrainian Startup Fund та отримав приз у 25 000 доларів.

27 лютого на безкоштовній онлайн-конференції ZAVTRA 2022: New reality is real Назар візьме участь у панельній дискусії про молодіжне підприємництво. Він поділиться навичками та знаннями, що допоможуть підліткам запускати власні стартапи ще у школі.

Подробиці та реєстрація за посиланням.