Випускниця бакалаврату вступила одразу на програму PhD

Випускниця нашої кафедри, Наталія Моніна, закінчивши цього року бакалаврат вступила одразу на програму PhD в University of Ottawa в галузі знань математика та статистика!
Наталія розповідає:
“На даному етапі ми працюємо з математичними задачами Optimal Transport, що полягає у мінімізації функціоналу від сумісного розподілу двох імовірнісних мір, та його узагальненням для випадків більшої кількості розподілів. Дане узагальнення поєднує задачі Optimal Transport та Density Functional Theory, що виникає у квантовій хімії. Я займаюсь узагальненням алгоритму пошуку найкращого розподілу для багатомірного випадку. На наступних етапах до цього будуть під‘єднуватись методи глибинного та навчання з підкріпленням для побудови апроксимації оптимального розв‘язку.”

💐Щиро зичимо Наталії успіхів та досягнення нових вершин!
Дивіться коротке відео від Наталії тут.