Привітання першокурсників

В понеділок 19 вересня в теплій, дружній атмосфері відбулась зустріч викладачів кафедри математичного моделювання та аналізу даних з 1 курсом. Студенти познайомились з викладачами і студкураторами. Завідувачка кафедри, професор Наталія Миколаївна Куссуль презентувала освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”, розповіла про співпрацю з науковими установами, міжнародними університетами, про особливості дуальної освіти КПІ. Куратор Ганна Яйлимова відповіла на усі організаційні питання, що цікавили першокурсників і закликала бути ініціативними та активними у навчанні. З вітальним словом виступили професор кафедри Шелестов А.Ю., доценти Лавренюк А.М., Орєхов О.А. Цікавими історіями із студентського життя поділився доцент кафедри І.М. Терещенко.
Вітаємо наших першокурсників з великою подією, а саме з початком нового етапу життя! Бажаємо, щоб студентські роки були наповнені враженнями від навчання та яскравими емоціями. Щасти Вам, друзі!