Науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms” на тему «Динамічні системи і машинне навчання», 1 лютого о 18:00

1 лютого 2023 р. о 18:00 на кафедрі ММАД продовжує роботу науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms” в дистанційному форматі. Цого разу говоритимемо на тему «Динамічні системи і машинне навчання».

Максименко Сергій Іванович, доктор ф.-м. наук, професор, член-кор. НАН України, зав. відділу алгебри і топології Інституту математики НАНУ, президент Київського математичного товариства, присвятить свою лекцією поняттю ентропії Колмогорова-Синая, що є одним з важливих числових інваріантів в теорії динамічних систем, який дозволяє розрізняти процеси за “степенем перемішування точок”. Слухачі матимуть можливість обговорити деякі властивості цієї ентропії та методи її обчислення.
Яворський Олександр Андрійович, аспірант ФТІ кафедри ММАД, дослідник з машинного навчання у Knowledgator;
інженер даних у PVR, обговорить зі слухачами зв’язок між топологією та машинним навчанням і розгляне деякі аспекти використання топологічного аналізу даних.
Запрошуємо всіх бажаючих та зацікавлених у розвитку! Посилання на зустріч за QR-кодом👆чи посиланням.

Посилання на відео зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=BQdZ745TALw