Завершено акредитацію бакалаврського рівня ОПП «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору»

У нас знову хороші новини!

Освітньо-професійна програма «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору» за спеціальністю 113 Прикладна математика пройшла акредитацію тепер вже першого (бакалаврського) рівня!

Вітаємо всіх, хто плідно працював над цим надзвичайно важливим процесом.

А також висловлюємо окрему подяку гаранту ОПП — Івану Миколайовичу Терещенко — за такий вагомий внесок у діяльність нашої кафедри. Це справжній успіх як для нашого університету, так і для всього колективу!

Нагадуємо, що двері кафедри відкриті для вступу на новий навчальний рік на вже акредитовану освітню програму як для магістрів, так і для бакалаврів! Ми радо приймемо кожного, хто готовий розпочати свій навчальний та професійний шлях разом з нами.