Акредитація освітньо-наукової програми третього рівня

Сьогодні Галузева експертна рада (ГЕР) затвердила акредитацію нашої Освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти за спеціальністю 113 — Прикладна математика.

Це спільна освітня програма між трьома кафедрами: математичного моделювання та аналізу даних ННФТІ, математичних методів захисту інформації ННФТІ і прикладної математики ФПМ.

Щиро вдячні дружнім кафедрам за підтримку та сумлінну працю (не лише під час акредитації) та проф. Nataliia Kussul — гаранту освітньої програми, яка йде в ногу з часом та робить все можливе для такого ж успішного розвитку освітньої програми.

Хочемо нагадати, що на нашій кафедрі успішно завершені всі можливі акредитації (бакалаврів, магістрів та PhD). Тож якщо ви цікавитесь машинним навчання, комп’ютерним зором, аналізом даних — чекаємо вас, шановні студенти, на всіх рівнях освітнього процесу!