Акредитація освітньо-наукової програми PhD 113 Прикладна математика

Ми отримали сертифікат про акредитацію нашої освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти за спеціальністю 113 Прикладна математика.

Це спільна освітня програма між трьома кафедрами: математичного моделювання та аналізу даних ННФТІ, математичних методів захисту інформації ННФТІ і прикладної математики ФПМ.

Вітаємо всіх, хто плідно працював над цим надзвичайно важливим процесом.

А також висловлюємо окрему подяку гаранту ОНП — Наталії Куссуль. Це справжній успіх як для нашого університету, так і для всього колективу!

Нагадуємо, що двері кафедри відкриті для вступу на новий навчальний рік на вже акредитовану освітню програму як для магістрів, так і для бакалаврів! Ми радо приймемо кожного, хто готовий розпочати свій навчальний та професійний шлях разом з нами.