НФДУ номінував професорку нашої кафедри Наталію Куссуль до міжнародної бази даних AcademiaNet

З 21 лютого по 1 квітня 2023 року відбувалось подання заявок до Національного фонду досліджень України за Угодою про номінування українських дослідниць до міжнародної бази даних AcademiaNet.

Всього було отримано 46 анкет. З них наукова рада відібрала 32 кандидаток, серед яких професорка нашої кафедри Наталія Куссуль.

В рамках Угоди науковою радою Фонду було виокремлено специфічні критерії відбору, які включають:

⚪️ видатні наукові здобутки (залежно від напряму: видавнича діяльність, премії та нагороди, самостійно залучене фінансування, патенти, запрошення конференції тощо);

🔵 незалежну керівну діяльність;

⚪️ досягнення в науково-технічній діяльності;

🔵 додаткові критерії (баланс поєднання сім’ї та наукової кар’єри, міжнародний досвід, посади у якості запрошеного професора, викладацька ⚪️ діяльність, соціальна діяльність, участь у роботі дослідницьких та університетських комітетів/комісій тощо).

Вітаємо Наталію Куссуль із цією подією та бажаємо успіхів у подальшій діяльності!

А більше інформації про це можна почитати за посиланням.