Успішно завершився EuroGEO Workshop 2023

На семінарі професорка кафедри Наталія Куссуль представила основні результати використання супутникового моніторингу в Україні на постерній секції Agriculture («EuroGEO related activities in Ukraine»), зокрема:

1️⃣ Про моніторинг лісів в межах проєкту Horizon Europe SWIFTT
3️⃣ Про оцінку індикатора SDG 2.4.1 «Proportion of agricultural area under productive and sustainable agriculture» для України в межах проєкту Н2020 ERA-PLANET GEO-ESSENTIAL
4️⃣ Про створення геопорталу з геопросторовими шарами для території України, що містять зокрема індикатор 2.4.1, карти деградації земель, карти типів земного покриву та культур в межах проєкту Н2020 e-shape у співпраці з польськими партнерами CloudFerro та за підтримки ініціативи EO4UA і проєкту OCRE

Також в секції Scaling European Land Cover / Land Intelligence standards to the world Наталія Миколаївна представила наші результати «Utilizing Machine Learning for Land Cover / Land Use Change Analysis in Ukraine» по використанню штучного інтелекту для щорічного моніторингу посівних площ по території України та можливості використання супутникової інформації у державному управлінні, зокрема для контролю ефективності програм по наданню субсидій та звільнення від оподаткування.

Цьогорічний семінар EuroGEO надає можливість позиціонувати європейську діяльність у світлі своєї нової стратегії і підтримує координацію та взаємозв’язок дій на національному і європейському рівнях, а також у різних секторах і сферах з метою створення актуальних і ефективних внесків у діяльність GEO.

Пишаємося здобутками нашої кафедри та продовжуємо рухатися до нових звершень!