Успішно відбувся квіз Math Magic & Data Analysis

24 жовтня відбувся захід для школярів “Math Magic & Data Analysis” у форматі квізу від кафедри ММАД. Участь у змаганнях узяли 6 команд старшокласників із КПЛ 171 «Лідер», Технічного ліцею НТУУ «КПІ», КПНЛ 145, УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка, гімназії 178 і школи «Optima».

Студенти й викладачі кафедри математичного моделювання та аналізу даних не лише ставили цікаві питання гостям, а й ділилися розповідями про життя НН ФТІ, участь у міжнародних проєктах, студентські активності, змагання, олімпіадний рух і перспективи навчання за освітньою програмою “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”.

Перемогу здобула команда “Оці”, що складалась із старшокласників Технічного ліцею НТУУ “КПІ”. Друге місце посіла збірна команда “Карп” із УФМЛ КНУ ім. Тараса Шевченка та гімназії 178. Третє місце розділили між собою команди “Гасад” і “Бемс” із КПЛ 171 «Лідер». Після змагань школярі мали змогу продовжити цей магічний вечір і поспілкуватися зі спікерами заходу, почастуватися піцою та солодощами. Усі учасники отримали не лише незабутні враження, а й призи у вигляді лімітованої серії мерчу ММАД.

Цей івент був дійсно чарівним. Разом ми переконалися в існуванні магії, адже справжня магія – це наука!✨

Кафедра ММАД висловлює подяку всім студентам і випускникам, що долучилися! Антон Цибульник, Анастасія Гаврилова, Андрій Асєко-Нкілі, Софія Дрозд, Дмитро Логвинов, Євгеній Салій, Володимир Кузін, Леонід Шуміло, Єлизавета Грибачова, Ангеліна Горбач, Дмитро Зібаров, Олексій Прищепа, ви – найкращі!