Відкрито набір на літню програму для студентів з України до університету Waterloo!

Ця програма триватиме з 6 травня по 23 серпня 2024 року. Заявки особливо заохочуються від кандидатів, зацікавлених у галузях досліджень, пов’язаних з інженерією, комп’ютерними науками та математикою, але всі інші спеціалізації, представлені в університеті, теж будуть розглянуті.

Участь у програмі покриє всі транспортні витрати та забезпечить житлом в кампусі та стипендією.

Де: провідні наукові лабораторії в університеті Waterloo, Канада

Коли: травень-серпень, 2024

Для кого: талановитих студентів 4-го курсу бакалаврату, магістрів і аспірантів, зацікавлених в науковій роботі та володіючих робочою англійською

Фінансування: програма оплачує авіапереліт, забезпечує житлом і харчуванням

Як: подати заявку до 2 січня, 2024 року

Відбір: після розгляду заявок найбільш кваліфіковані кандидати будуть проходити співбесіду

Посилання на програму та сайт подачі анкет тут.

Наші студенти найкращі! Бажаємо успіхів!