Призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту

Наукові роботи наших студентів під керівництвом викладачів кафедри вибороли призові місця у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту!

17 жовтня на засіданні Конкурсної комісії І туру серед 33 поданих наукових студентських робіт були визначені переможці.

Перше місце отримали:

1️⃣ Інтелектуальні методи інженерії ознак для задачі семантичної сегментації стану лісів за супутниковими даними
Автори: Салій Євгеній та Кузін Володимир — магістранти кафедри
Науковий керівник: Лавренюк Алла Миколаївна, доцент кафедри

Друге місце отримали:

2️⃣ Методи супутникового інтелекту для виявлення пошкоджених внаслідок воєнних дій сільськогосподарських полів в Україні
Автор: Дрозд Софія, магістрант кафедри
Науковий керівник: Яйлимова Ганна Олексіївна, старший викладач кафедри

Всі наші студенти нагороджені дипломами за перемогу в І турі Конкурсу, а ті, що зайняли перше місце, Салій Євгеній та Кузін Володимир, рекомендовані до участі у ІІ турі Конкурсу.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів у подальшому!