Наші магістри посіли третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту

З великою радістю та гордістю хочемо повідомити, що наші магістри, Володимир Кузін та Євгеній Салій посіли, 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту! Ба більше — їх роботи увійшли у топ-6 робіт на конкурсі!

Хлопці розробили ефективний метод інжинірингу ознак для задач семантичної сегментації на супутникових даних. Їх здобутки — чудовий внесок до наших європейських проектів, зокрема Horizon Europe SWIFTT.

Вітаємо хлопців та наукового керівника доц. Alla Lavrenyuk! Зичимо не зупинятися на досягненому та продовжувати просуватися у своїй науковій сфері, а також здобувати перемоги й в подальшому!