Наша команда взяла участь в півфіналі Світової першості з програмування

Наша команда взяла участь в півфіналі Світової першості з програмування серед студентських команд

8 грудня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував IIІ фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Водночас захід став півфіналом Світової першості серед студентських команд у Південно-східному європейському регіоні ICPC.

Цьогоріч в півфіналі Світової першості свої сили випробовують учасники 131 команди, серед яких і команда ФТІ KPI_KyivPolytechnics23 у складі:

🔹 Логвинов Дмитро ФІ-11

🔹 Данілов Костянтин ФІ-11

🔹 Ігор Приходько ФБ-01

Опісля урочистостей учасники, які перебували у Львівському університеті, вирушили на екскурсію навчальним закладом, а також — вечірнім Львовом. Адже наступного дня на 131 команду з різних країн Європи чекало напружене змагання за можливість випробувати свої сили на Світовому фіналі у 2024 році.

Метою турніру є не тільки перевірка рівня знань, навичок та логічного мислення, але й здатність якнайкраще налагодити роботу в команді і правильно організувати процес.

Більше за посиланням.

Фото команди: