Наша робота представлена на 2024 IEEE 42nd International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO)

15 травня 2024 магістр кафедри Євгеній Салій (група ФІ-31мн) представив роботу на тему “Transfer Learning Approach for Oil Spills’ Detection Using SAR Satellite Data” (у співавторстві з професорами кафедри Наталією Куссуль, Андрієм Шелестовим, студентом магістратури Кузіним Володимиром) в секції “Аерокосмічні та електронні системи”.
Робота спрямована на розробку моделей машинного навчання для моніторингу розливів нафти у середземному морі. Навчальних даних безпосередньо для Середземного моря наразі немає у відкритому доступі, саме тому в роботі розроблено технологію перенесення навчених моделей машинного навчання з території з достатньою кількістю наземної та навчальної інформації в зону, де такої інформації немає чи не достатньо.
Роботу проведено в межах європейського проєкту HORIZON Europe “Innovative solutions for Mediterranean Ecosystem Remediation via Monitoring and decontamination from Chemical Pollution” (iMERMAID).