Захист магістрів за освітньо-науковою програмою «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору»

12 та 13 червня 2024 року на Кафедрі математичного моделювання та аналізу даних відбувся захист магістрів за освітньо-науковою програмою «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору». Наші студенти здобули кваліфікацію «Магістр з прикладної математики».

1. Литовченко М. “Гібридизація методів ройового інтелекту для знаходження розв’язків оптимізаційних задач”

2. Хмелевський С. “Ймовірнісна модель об’ємної 3D реконструкції з врахуванням невизначеності”

3. Татенко В. “Застосування методів й алгоритмів ройового інтелекту для знаходження розв’язків прикладних та інженерних задач”

4. Захарченко Л. “Методи машинного навчання для аналізу якості життя в сільській місцевості”

5. Геніцой П. “Модель перенесення навчання для оцінки хлорофілу-а за допомогою супутникового зображення”

6. Миронець А. “Вплив інформаційних кампаній на політичну орієнтацію через формування медійних коаліції за допомогою концепції С-ядра”

7. Кірсенко Є. “Методи і моделі розпізнавання об’єктів військового озброєння”

8. Касьяновський О. “Система аналізу та моніторингу трафіку та паркувальних місць в контексті розумних міст”

Вітаємо випускників і бажаємо цікавих творчих задач, кар’єрних успіхів і мирного неба!