Презентовані результати досліджень в рамках проєкту НФДУ на ECML PKDD 2024

З 9 по 13 вересня результати дослідження, проведеного працівниками та студентами кафедри ММАД під керівництвом професора Наталії Куссуль, на тему “Optimizing War Damage Detection in Agricultural Lands Using Regression Models and Satellite Imagery” були представлені на флагманській європейській конференції ECML PKDD 2024 (European Conference on Machine Learning and Principles and Practice of Knowledge Discovery in Databases), що проходила у Вільнюсі, Литва. Це дослідження було проведене в рамках проекту національного фонду досліджень України, який спрямований на відновлення сільськогосподарських земель України після війни.

На воркшопі DEARING 2024 (1st International Workshop on Data-Centric Artificial Intelligence) результати дослідження представила студентка магістратури кафедри ММАД Дрозд Софія. Робота була високо оцінена міжнародними фахівцями, що дозволило Софії стати однією з п’яти переможців конкурсу та отримати студентський грант.

Пишаємось нашими колегами та бажаємо нових проєктів та перемог!