Запрошуємо на запуск дискусійної платформи: Наука для відновлення та сталого розвитку

Нашу платформу започатковано НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та Університетом Меріленду (UMD) у партнерстві з провідними установами та проєктами з США та України, за підтримки NASA і Національної академії наук України.

Метою платформи є об’єднання науковців та студентів України й США для спільного вирішення актуальних завдань повоєнного відновлення України, управління ресурсами, адаптації до змін клімату та сталого розвитку. 

Детальніше про платформу – шукайте за посиланням.

 

Першим спікером та одним з ініціаторів платформи є Др. Гарік Гутман, керівник програми NASA Land-Cover/Land-Use Change (LCLUC).

Тема
Огляд мультиспектральних супутникових місій для моніторингу земного покриву та використання земель (урбанізація, ліси та сільське господарство). Майбутні плани та перспективи супутникових місій дистанційного зондування землі NASA (детальніше)

 

📅 Дата: 31 січня 2025
⏰ Час: 16:00 (GMT +2)
🌐 Місце: Онлайн (посилання на Zoom буде надано після реєстрації)

 

Кому буде цікаво?
1️⃣ Науковцям, зацікавленим у використанні даних, продуктів та інструментів NASA для досліджень зміни земного покриву, майбутніх супутникових місіях NASA та можливій міжнародній співпраці
2️⃣ Студентам та молодим спеціалістам, зацікавленим у космічній сфері та у застосуванні супутникових технологій у навчанні та роботі.

 

Ініціатори створення платформи:
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (НТУУ КПІ)
University of Maryland (UMD)
Інститут космічних досліджень НАНУ
NASA Harvest
Українське науково-освітнє IT товариство

За підтримки
NASA
Національна академія наук України

 

Реєструйтесь за посиланням  і станьте частиною глобальної спільноти, що буде розвивати Україну через тісну науково-освітню міжнародну співпрацю! 🚀