Нашу платформу започатковано НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та Університетом Меріленду (UMD) у партнерстві з провідними установами та проєктами з США та України, за підтримки NASA і Національної академії наук України.
Метою платформи є об’єднання науковців та студентів України й США для спільного вирішення актуальних завдань повоєнного відновлення України, управління ресурсами, адаптації до змін клімату та сталого розвитку.
Детальніше про платформу – шукайте за посиланням.
Першим спікером та одним з ініціаторів платформи є Др. Гарік Гутман, керівник програми NASA Land-Cover/Land-Use Change (LCLUC).
Тема:
Огляд мультиспектральних супутникових місій для моніторингу земного покриву та використання земель (урбанізація, ліси та сільське господарство). Майбутні плани та перспективи супутникових місій дистанційного зондування землі NASA (детальніше)
📅 Дата: 31 січня 2025
⏰ Час: 16:00 (GMT +2)
🌐 Місце: Онлайн (посилання на Zoom буде надано після реєстрації)
Кому буде цікаво?
1️⃣ Науковцям, зацікавленим у використанні даних, продуктів та інструментів NASA для досліджень зміни земного покриву, майбутніх супутникових місіях NASA та можливій міжнародній співпраці
2️⃣ Студентам та молодим спеціалістам, зацікавленим у космічній сфері та у застосуванні супутникових технологій у навчанні та роботі.
Ініціатори створення платформи:
✅ Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (НТУУ КПІ)
✅ University of Maryland (UMD)
✅ Інститут космічних досліджень НАНУ
✅ NASA Harvest
✅ Українське науково-освітнє IT товариство
За підтримки
✅ NASA
✅ Національна академія наук України
Реєструйтесь за посиланням і станьте частиною глобальної спільноти, що буде розвивати Україну через тісну науково-освітню міжнародну співпрацю! 🚀