Відбулась перша зустріч дискусійної платформи «Наука для відновлення та сталого розвитку»

31 січня 2025 року відбулась перша зустріч дискусійної платформи «Наука для відновлення та сталого розвитку».

Під час першої зустрічі разом з Др. Гаріком Гутманом, керівником програми NASA LCLUC, розглянули існуючі мультиспектральні супутникові місії для моніторингу земного покриву та використання земель для дослідження урбанізації, моніторингу лісів та динаміки сільського господарства. Під час активного спілкування спільно оцінили майбутні плани та перспективи використання супутникових місій NASA, зокрема для відновлення України у повоєнний період.

Платформа поєднала загалом 119 осіб, серед яких 50 студентів, з провідних університетів України (72 з Києва, 5 з Мелітополя, та 19 з Дніпра, Вінниці, Кременчука, Сум, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Полтави, Харкова, Хмельницького та Львова) з іноземними дослідниками з США (15 з Меріленду та 4 з Ворцестера, Південної Дакоти й Річланду), та 4 учасників з Британії, Німеччини, Колумбії та Бангладешу.

Висловлюємо велику подяку учасникам за активну участь в обговоренні важливих питань та щиро вдячні за успішний запуск платформи співорганізаторам – НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та Університету Меріленда, а також NASA, Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України за підтримку.

Хто не встиг приєднатися, шукайте запис за посиланням та слідкуйте за нашими наступними оголошеннями.