Вступ до магістратури

Правила прийому та основна інформація

Якщо ви цікавитесь прикладною математикою, мрієте знайти однодумців і брати участь в реальних проектах машинного навчання, штучного інтелекту та комп’ютерного зору, отримати досвід міжнародної співпраці та стажування, ЗАПРОШУЄМО до нас в магістратуру  на ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”  за спеціальністю 113 «Прикладна математика» (Сертифікат про акредитацію).

Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) щодо прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зібрана на сайті приймальної комісії.

Програма комплексного фахового випробування для вступу на ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” .

Комплексне фахове випробовування (КФВ) для вступу на ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” 113 Прикладна математика буде відбуватися в онлайн форматі тривалістю 120 хвилин за наступним розкладом:

17.07.2024 10:00 – консультація
1 сесія. 22.07.2024 10:00 – КФВ
2 сесія. 23.07.2024 10:00 – КФВ
3 сесія. 24.07.2024 10:00 – КФВ
4 сесія. 25.07.2024 10:00 – КФВ

Конкретна дата КФВ буде призначатися в індивідуальному порядку.

КФВ включатиме 14 тестових питань (по 3 бали) і відкрите письмове питання (до 58 балів). Регламент вступного випробування можна знайти за посиланням.

Орієнтовний перелік тематики для відкритого письмового питання на КФВ шукайте за посиланням.

Контакти Відбіркової комісії НН ФТІ:

 • Аудиторія 214 корпусу №11 (2 поверх)
 • Телефон гарячої лінії для вступників (працює в робочий час): +38-063-357-00-74, +38-097-050-04-15
 • Електронна адреса

Контакти Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:

 • Вул. Політехнічна, 14 корпус 16
 • Телефон гарячої лінії для вступників (працює в робочий час): (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
 • Електронна адреса

Ключові відмінності прикладної математики за нашою освітньою програмою

 1. Фундаментальна підготовка з математики, фізики і комп’ютерних наук
 2. Вивчаємо найсучасніші та найактуальніші напрямки штучного інтелекту
 3. Тісна наукова співпраця з провідними університетами і науковими установами світу й України
 4. Бакалаврські роботи в рамках реальних міжнародних проєктів (Horizon 2020, Horizon Europe, Світового Банку)
 5. Залучення викладачів із числа провідних науковців і фахівців в сфері аналізу даних і комп’ютерного зору
 6. Для підсилення практичного спрямування фундаментальних освітніх програм кафедра пропонує сертифікатну програму: «Моделі та методи інтелектуального аналізу гетерогенних даних»
 7. Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук Анхальту, Німеччина.
 8. Дуальна освіта з компанією Samsung

З науковими напрямками кафедри Математичного моделювання та аналізу даних, яка забезпечує ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” можна ознайомитись на нашому сайті в розділах “Наука” та “Партнерство”, а також на YouTube каналі нашої кафедри. Для кращого розуміння нашої експертизи радимо також ознайомитись з матеріалами нашої літньої школи «Аналіз даних», де у 2023 році спікерами були наші студенти, аспіранти і випускники.

Якщо вас зацікавили наша інформація і ви маєте намір вступати в магістратуру на ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” – заповніть, будь ласка, нашу реєстраційну форму. Це дозволить нам бути на зв’язку та оперативно консультувати вас з усіх питань щодо організації фахового вступного іспиту.

Щоб отримати відповіді на всі ваші запитання, долучайтесь до групи в телеграм, яка буде створена незабаром після реєстрації. Також, для вступників на ОНП “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” буде проведено консультацію (17 липня 2024 о 10:00).

Чекаємо вас на нашій ОНП магістерського рівня “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” за спеціальністю 113 «Прикладна математика»!