Виступ студента другого курсу магістратури на V міжнародній науково-практичній конференції «Моделювання, керування та інформаційні технології»

Сьогодні, 4 листопада, Степан Тарасенко, студент другого року магістратури кафедри математичного моделювання та аналізу даних, виступив на V міжнародній науково-практичній конференції «Моделювання, керування та інформаційні технології» із презентацією на тему «Теорема Шпернера».

Робота конференції, що триває із 4 по 6 листопада, проводиться за наступними науковими напрямками:

– математичне та комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів;

– обчислювальні методи;

– робототехніка, автоматизація та керування;

– інтернет речі (ІоТ) та штучний інтелект;

– розробка програмного забезпечення;

– розумні мережі та розумні споживачі;

– інформаційні технології.

Степан розпочав розповідь із теорії, а закінчив справжніми прикладами. Було розглянуто прикладне застосування теореми Шпернера в задачі «Схема розподілення секрету», приведено спосіб доведення ускладненого випадку теореми Шпернера, розглянуто і доведено ускладнену теорему Шпернера для двох частинних випадків мультимножини та розглянуто можливість узагальнити доказ теореми на більшій кількості частинних випадків.

Над цим (та навіть більшим) Степан працював із своїм науковим керівником Олександром Рибаком.

Ми дуже пишаємось нашими студентами, їх запалом та здобутками, і підтримуємо у всьому. Не бійтесь пізнавати нове, шукаючи шляхи реалізації свого потенціалу!

PRESENTATION