У залі засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського зібрались студенти, адміністрація ННФТІ, завідувачі кафедр, викладачі щоб поспілкуватись зі студентами.
Директор ННФТІ Олексій Новіков привітав молодь зі вступом, побажав гарного старту і наснаги у навчанні, заступник директора Тетяна Литвинова розповіла про освіту і традиції фізтеху.
До слова запрошувались завідувачі кафедр, партнери та випускники, представники студради.
Завідувачка кафедри Наталія Куссуль розповіла про наукову роботу і олімпіадний рух на Фізтесі.
Куратор групи ФІ-21 Ганна Яйлимова провела виховну бесіду із першокурсниками. Студенти поділились своїми враженнями від першого місяця навчання. Такі зустрічі допомагають адаптуватися першокурсникам, налогодити контакти з викладачами, групою, набути нових соціальних зв’язків.
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/10/333333-300x300.jpg)
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/10/22222-300x300.jpg)