Вітаємо з Міжнародним днем жінок в науці

Сьогодні, 11 лютого, весь світ відзначає Міжнародний день жінок в науці!
В сучасному світі на жінках тримається не лише домашній затишок, а й значна частина наукових здобутків, які наразі дуже активно розвиваються, тим самим відкриваючи нові перспективи для розвитку інновацій та технологій.
Про власний шлях в науку, про напрямки роботи кафедри, про проблеми та виклики, які виникають перед усіма українськими науковцями, а також про подальші перспективи розповідає завідувачка кафедри математичного моделювання та аналізу даних проф. Куссуль Наталія Миколаївна в інформаційному просторі КПІмедіа. Шукайте відео-запис за посиланням на Youtube каналі.
Щиро вітаємо всіх дівчат та жінок, які ні на крок не відстають від сучасного наукового світу! Зичимо всім перемог, жаги знань, амбіцій та успіхів!