Вступ до бакалаврату – 2022

Правила прийому та основна інформація

Вся інформація щодо прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зібрана на сайті приймальної комісії. Звідна інформація щодо вступу до університету зібрана у каталозі вступника.

У 2022 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України або результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 році у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Основна сесія НМТ буду проводитись з 18 липня до 10 серпня в Україні та 39 країнах Європи, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це 35 тестів з української мови, 30 тестів з математики та 35 тестів з історії України, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Для вступу за державним замовленням всі вступники мають подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист!

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 1 липня, а подавати заяви – з 29 липня до 23 серпня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 29 серпня, а до 2 вересня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання на сканкопії твоїх документів кваліфікованого електронного підпису (детальніше). З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!

Вартість навчання за контрактною формою навчання за 2022-23 н.р. становить 30000 грн.

Ключові дати:


01 липня Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
18 липня – 10 серпня Національний мультипредметний тест
29 липня Початок прийому заяв та документів
23 серпня 18:00 Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту
не пізніше 29 серпня Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
02 вересня 18:00 Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
05 вересня Зарахування вступників за державним замовленням
16 вересня 17:00 Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб
не пізніше 17 вересня Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб


Інфографіка вступної компанії 2022 року на сайті МОН.

Шановні вступники! У зв’язку з воєнним станом, пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Конкурсні бали

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань) Вага предметів сертифікату ЗНО (K1, K2, K3) Вага свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (K4) Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО (K6) Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотами
1. Українська мова 0,3 0 0 125
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0,2


Розрахунок конкурсного бала можна провести online.

Для вступників на сайті приймальної комісії розміщено рекомендації Українського центру оцінювання якості освіти щодо підготовки для складання складових НМТ: