З великою радістю та гордістю хочемо повідомити, що наші магістри, Володимир Кузін та Євгеній Салій посіли, 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту! Ба більше — їх роботи увійшли у топ-6 робіт на конкурсі!
Хлопці розробили ефективний метод інжинірингу ознак для задач семантичної сегментації на супутникових даних. Їх здобутки — чудовий внесок до наших європейських проектів, зокрема Horizon Europe SWIFTT.
Вітаємо хлопців та наукового керівника доц. Alla Lavrenyuk! Зичимо не зупинятися на досягненому та продовжувати просуватися у своїй науковій сфері, а також здобувати перемоги й в подальшому!
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/406919890_381289634244823_764118316530260524_n.jpg)
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/406955717_381289710911482_7928037842183643114_n.jpg)
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/406900153_381289617578158_664252426944971084_n.jpg)
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/406553750_381290884244698_5029375646693581291_n.jpg)
![](https://mmda.ipt.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/406896611_381289637578156_5368370792818233303_n-1.jpg)