19 грудня відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий молодий вчений Академії 2023»

Переможцями конкурсу у 2023 році стали 15 номінантів у 13 визначених номінаціях. Серед них і випускник нашої кафедри — Mykola Lavreniuk, що працює під керівництвом Nataliia Kussul.

Він отримав заслужену нагороду з рук президента Національна академія наук України Загороднього Анатолія Глібовича.

Раніше Микола був нагороджений премією молодих вчених Національної академії наук України за проєкт «Методи та інформаційні технології для геоприв’язки супутникових даних», премією Президента України для молодих вчених, отримував стипендію Національної академії наук України для молодих науковців та стипендію Президента України для молодих науковців.

За підтримки стипендії DAAD проходив стажування в Бонні, Німеччина. Разом з тим бере участь в багатьох національних та міжнародних проєктах, результати яких опубліковано в міжнародних журналах та представлені та міжнародних конференціях.

Микола не лише науковець, а й активний учасник різноманітних змагань по машинному навчанню, де демонструє відмінні результати. Зокрема, на платформі Kaggle має 3 срібних та 1 бронзову медаль, входить в топ 1000 найкращих фахівців в машинному та глибинному навчанні.

Також виграв 1-ше, 2-ге та 3-ті місця на 3-х різних змаганнях на платформі AICrowd. Останнє змагання проходило в 2023 для найкращого вирішення проблеми семантичної сегментації та визначання глибини по фото з дрону для компанії Amazon, щоб допомогти їм вирішити проблему розуміння 3D-сцени під дроном для їх проєкту автоматичної доставки посилки дроном Amazon Prime Air.

За нашими студентами — майбутнє! Пишаємося!