2021 IEEE 5th International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics (UkrMiCo). Crop Yield Forecasting for Major Crops in Ukraine

Студентка Київського політеху, Софія Дрозд, виступила на 2021 IEEE 5th International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics (UkrMiCo) із презентацією роботи на тему «Crop Yield Forecasting for Major Crops in Ukraine», авторами якої також є Андрій Шелестов, Леонід Шуміло і Ганна Яйлимова.

Конференція організована НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та проходить в період з 29 листопада по 3 грудня.

Софією була представлена регресійна модель для прогнозування врожайності на території Київської області, яка створена на основі індексів рослинності, отриманих за даними супутників. Метою є оцінка надійності отриманої моделі, тож, виходячи з аналізу виконаної праці, у висновку підтверджено доцільність та ефективність супутникових даних, що використовуються в цій сфері.

Навчання – це круто, бажаємо більше цікавинок нашим студентам!